Moja przygoda w Dj na wesele trwa od 16 lat. W tym czasie udało mi się nabyć odpowiednie doświadczenie i umiejętności, jak poprowadzić zabawę, aby na długo wpisała się w pamięć zarówno Pary Młodej, jak i przybyłych gości. W swoim repertuarze mam muzykę z trzech pokoleń – szalone lata 60-te, ponadczasowe utwory lat 70- i 80-tych, po najnowsze rytmy królujące w wielu stacjach radiowych. W trakcie oprawy weselnej, występują również jako Dj wodzirej, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten jeden, wyjątkowy dzień Waszego życia.

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju programy artystyczne. Służę radą i pomocą na każdym etapie jego realizacji. Ogromny repertuar nagrany na tysiącach płyt CD w połączeniu z dużą różnorodnością gatunków muzycznych, a także sposobem ich prezentowania przypadnie do gustu wszystkim, nawet najbardziej wymagającym osobom. To, co charakteryzuje moją działalność to bez wątpienia indywidualne podejście do każdego klienta, łatwa komunikacja z gośćmi oraz umiejętność kreowania miłej atmosfery.

Najczęściej obsługuję imprezy w takich miastach, jak Łuków, Siedlce, Sokołów Podlaski, Węgrów, Międzyrzec Podlaski,Warszawa, Lublin  Jeśli zatem szukasz profesjonalnego DJ wodzireja na wesele, który fachowo zajmie się poprowadzeniem imprezy tanecznej, serdecznie zapraszam do kontaktu.